אודות

פרופ' יוסי אנייס הוא רופא שיניים, פרופסור חבר מטעם הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית, שימש בעבר כדיקן משנה של הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה ירושלים וכן כיהן בעבר כיו"ר ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל.

החל משנת 1975, הקים פרופ' אנייס והפעיל לראשונה את ענף ביטוח השיניים בישראל ביחד עם "שילוח חב' לביטוח" וכיהן במשך 14 שנה, כמנהל מח' ביטוח שיניים ותביעות של החברה ("שילוח") שהפכה מאוחר יותר ל"הראל חב' לביטוח" .

בשנת 1991 הקים פרופ' אנייס וניהל את המחלקה לביטוח שיניים בפניקס הישראלי חב' לביטוח.

משנת 1998 , לאחר שעזב את הפניקס הישראלי, משמש פרופ' אנייס כיועץ עצמאי בנושאים הקשורים בביטוח שיניים לגופי עובדים, קולקטיבים וארגונים. 

פרופ' אנייס בונה עבור הגופים (קולקטיבים/ארגונים/מפעלים) את הפוליסה המתאימה לגוף, על פי צרכי העובדים, חתך גילאי העובדים והתקציב, ומלווה את הגוף כיועץ ובורר לכל אורך תקופת הביטוח.  עירעורים של מבוטחים,תביעות שלא שולמו בחלקן או במלואן, ובקשות לאישור מוקדם של טיפולים שלא אושרו בחלקן או במלואן, מועברות על ידי המבוטחים ליועץ, והוא מיישב אותם, מסדיר את התשלום ו/או הבקשה לאישור מוקדם, מול המבטח, או לחילופין עורך בירורים עם הרופא המטפל.

בין הגופים אותם הוא מלווה כיום, בית הזיקוק לנפט בחיפה,  פז זיקוק -אשדוד,  בנק איגוד,  בנק מרכנתיל,  בנק מסד,  דובק,  קרגל,  שנפ, UPS ,  מכון התקנים,  ארגון הכבאים,  קמ"ג ועוד,  לרשימה מלאה של הגופים ראה ערך "בין לקוחותינו".

עבור גופים רבים אחרים הכין פרופ' אנייס את הפוליסה לביטוח, ולווה את הגוף בכל שלבי המשא ומתן ועד לסיום שלב בחירת מבטח.

 

לקריאה נוספת: